top of page
topmagic11-kopia.jpeg

Top Magic vd Groenheuvel - ojciec

BISQUIT VAN DE GROENHEUVEL

BELGIJSKI KUC WIERZCHOWY  -  OGIER   -   147 CM   -   2020

 

Trzecia matka to pełna siostra Heartbreaker van de Achterhoek. 

W rodowodzie takie sławy jak Heartbreaker, Erco van't Roosakker, For Pleasure,

Bentley van de Heffinck, Clinton, Cantus.

biszkoptrodo.png

BISQUIT VAN DE GROENHEUVEL to prawdziwa perełka genetyczna. Jego rodowód składa się z kuców oraz dużych koni startujących na najwyższym poziomie w skokach przez przeszkody. 
Sam Bisquit mimo młodego wieku zapowiada się nie odstawać od swoich przodków. Charakteryzuje się bardzo dobrą budową, ma mocną szyję oraz szlachetne kończyny, prawidłowe, mocne oraz symetryczne, duże kopyta. Rusza się elastycznie, ma świetny kłus oraz okrągły galop. Skacze bardzo dobrze technicznie i odważnie.

Jego ojciec →  TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL, siedmioletni ogier startuje obecnie na poziomie 125 cm we Francji oraz jest tam używany jako reproduktor. Ojciec Top Magica, MAGIC CORNFLAKES startował z sukcesami na międzynarodowym poziomie 135 cm w skokach, zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Niemiec. Matka Top Magica, Oukje vd Groenheuvel dała rewelacyjną SAMBA VAN DE GROENHEUVEL (Mistrzostwa Europy w skokach 2022, duże międzynarodowe sukcesy na poziomie 125/130cm). Z jej linii żeńskiej wywodzi się ogrom kuców z wynikami w sporcie w każdej dyscyplinie. Matka Oukje, DAISY, jest potomkinią słynnego DURELLO oraz Vereny, która z kolei jest córką Valeriny - wybitnej klaczy hodowlanej, matki prawdziwych sław: DERBINO B, DANCER (ojciec ogiera Golden Dancer), DOMINGO (ojciec ogiera DRESSMAN), DOMINO DANCING, DANCING FOX B.

Matka Bisquita →  VONK VAN DE GROENHEUVEL, obecnie w wieku pięciu lat startuje w konkursach skoków na poziomie 1m/1.10m. Jej ojciec to niesamowity DAHO DU PARADIS, szeroko użyty we francuskiej hodowli syn Ulk D'été (Heartbreaker) i Eryne du Paradis Z, córki klaczy EXCELLENTIA DE MUZE od wspaniałej NARCOTIQUE DE MUZE II (1.60sj, ERIC LAMAZE).


Druga matka  →  QUEEN STAR, dziewięcioletnia klacz, uczestniczka Mistrzostw Europy Pony 2022 w skokach. Startuje na poziomie 130 cm z sukcesami pod brytyjską zawodniczką Izabellą Rogers. Jest córką klaczy Idool Van De Achterhoek od klaczy Cathleen, która dała potomstwo startujące na najwyższym poziomie - między innymi wałacha HEARTBREAKER VD ACHTERHOEK (1.60m sj pod PIERGIORGIO BUCCI). 

Więcej informacji wkrótce.

Stanówka 2023

KRYCIE NATURALNE
1200 zł

NASIENIE SCHŁODZONE
1500 zł
+ wysyłka

 
 

galeria zdjęć

Kontakt

Weronika Fabiś
+48 662 228 436

Katarzyna Fabiś
+48 606 104 087


Starkówiec Piątkowski
WIELKOPOLSKA

bottom of page