top of page
Zrzut%20ekranu%202020-12-14%20o%2010.55_

Podsumowanie 2022 roku

Tym postem zwieńczamy 2022 rok. Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i wybrali ogiery z naszej oferty. Niezwykle cieszy nas, że możemy dołożyć cegiełkę do rozwoju hodowli kuców sportowych w Polsce!


W tym roku urodziło się aż 26 źrebiąt po Vidarze, 5 po Domingo oraz 2 po ogierze Brexit. Potomstwo Vidara zaprezentowało się również na premiowaniu źrebiąt w Sierakowie, gdzie zrobiło bardzo dobre wrażenie na sędziach.


W sezonie 2022 otrzymaliśmy 18 potwierdzonych ciąży ogierem Vidar Van De Groenheuvel. Trzymamy kciuki, aby wszystkie źrebaczki szczęśliwie pojawiły się w 2023 roku! Cieszy nas również to, że klacze kryte przez nasze ogiery to w dużej mierze klacze po karierze sportowej czy pochodzące z doskonałych rodzin.


Na zasłużoną emeryturę przechodzi nasz niezrównany Domingo — ogier, który w swojej karierze dorobił się wspaniałych osiągnięć sportowych, ale także równie dobrego potomstwa startującego z dużymi sukcesami w całej Polsce.


W 2023 roku ofertę zasilą dwa nowe ogiery: Carlucci (Ulk d’ete — Contendro I) oraz Bisquit Van De Groenheuvel (Top Magic vd Groenheuvel — Daho du Paradis). Są to kuce najwyższej jakości o rodowodach skokowych. Nie możemy doczekać się ich debiutu hodowlanego oraz dalszego rozwoju.


Ogromne podziękowania również dla Stajni Goodwill — Łukasza Kozubka oraz Sandry Białobrzeskiej, którzy prowadzą hodowlę kuców sportowych oraz szkolą młodych jeźdźców. Dzięki ich pomocy i zaangażowaniu, wyżej wymieniony Carlucci został Czempionem Wystawy Hodowlanej w Sierakowie 2022 w kategorii Kuce Starsze, a Vidar Van De Groenheuvel rozpoczął prawdziwy trening sportowy. W stajni Sandry i Łukasza rośnie wspaniale zapowiadające się potomstwo Domingo, Vidara i nie tylko.


W 2022 roku swój debiut na zawodach zaliczyły Vidar oraz Brexit. Mamy nadzieję, że 2023 będzie jeszcze bardziej ekscytujący, a nasze ogiery będą mogli Państwo podziwiać na parkurach czy czworobokach.


Zachęcamy również do podsumowania 2022 roku w komentarzach zdjęciami Waszych źrebiąt, których widok niezmiernie nas cieszy!


Szczęśliwego Nowego Roku!

65 wyświetleń

Comments


bottom of page